תודה! רגע ההשבעה בכנסת ישראל

חברים יקרים שלי,
אני אתחיל במילה הכי חשובה: תודה!
בימים האחרונים התרגשתי.
התרגשתי בשביל המדינה, שזכתה בראש ממשלה חזק ואמיץ, נפתלי בנט – Naftali Bennett, שיוביל אותנו לעתיד בטוח וטוב יותר. התרגשתי עבור כלל האזרחים, שמתחילים להרגיש את השינוי באוויר, התרגשתי כי חברי הטוב, מתן כהנא, נשבע אמונים ונכנס לתפקיד שר הדתות, התרגשתי כי האישה והאגדה, איילת שקד, התמנתה לתפקיד החשוב של שרת הפנים.
היום, אני מתרגשת בשביל עצמי, בשביל המשפחה שלי והאהובים סביבי, על החוויה היוצאת דופן שעברנו היום, להיות במעמד המכובד הזה ולהצהיר אמונים למדינת ישראל כחברת הכנסת החירשת הראשונה בישראל.
אבל, היום, אני בעיקר מתרגשת עבור ציבור עצום של שני מיליון אנשים עם מוגבלות, שחיים בינינו ואף אחד לא סופר.
הם כולם, יחד איתי, במעמד הזה. בזכותם אני כאן, ולמענם אעבוד קשה בכדי להעלות את המודעות, לשבור את הסטיגמות והחסמים ולהביא את מדינת ישראל לנגישה ומכילה יותר. המשימה שלנו התחילה!
אני רוצה להודות לראש ממשלת ישראל נפתלי בנט, לשרת הפנים איילת שקד – Ayelet Shaked, לשר הדתות מתן כהנא – Matan Kahana (שהתפטר מתפקידו במסגרת החוק הנורווגי ופינה לי את כיסא חברת הכנסת) ולכל סיעת ימינה, על עבודתם הקשה ליצירת שינוי, על תמיכתם הבלתי נדלית וכמובן על כך שהחליטו שאני ראויה מספיק לשרת ולקדם לצידם אוכלוסייה שלמה שאינה נשמעת כלל.
אני כאן בשבילכם.
תמיד.
אוהבת אתכם!
שירלי